KAPUT KORUMA FİLMİ

Kaput Koruma Filmi En profosyonel ekibimizle itinayla %100 müşteri memnuniyeti ilkesiyle yapılmaktadır. Oscar Auto Cosmetic kaliteden ödün vermeden Kaput Koruma filminizi itina ile yapmakta olup 1.sınıf malzeme ile uygulama yapmaktadır.

Kaput Koruma Filmi

Aracınızın yüzeyini seyir halindeyken taş vuruklarından, sinek, haşere asitlerinden, kuş pisliğinden korumakla beraber aracınızın kaputunda çatlamaz, solmaz, soyulmaz ve sararmayacak bir katman olduğunu bilmek güven hissettirecektir.

Aynı zamanda ufak çaplı vuruk, hasar, derin çiziklerde minimum darbe emici olduğu gibi derin çiziklerde ise boyanın zarar görmesini engelliyor.

Aracınıza yapılacak kaput koruma filmi işleminden sonra yapılan kaputta veyahut paneller üzerinde herhangi bir harelenme gözükmeyecektir, yüksek micronlu silikon yapısı sayesi ile Ultra-Viole (uv) ışınları geçirmez ve aracınızın yüzeyi özel bir tabaka ile kaplanır.

Şeffaf bir yapıya sahip olduğundan dolayı boya üzerinde rahatsızlık verecek bir yapıya sahip değildir neredeyse fark edilmez ve görünmezdir.

Kaput koruma filmi aracınızı uygulandığı andan itibaren veyahut sökülmesi talep edildiğinde sökülürken boya yüzeyine kesinlikle zarar vermez ve aynı zamanda araç üretim firmalarından onaylı olup önerilmektedir.

Yapılan kaput filmi onarımı sonrasında, garantilidir ve kaput veyahut diğer paneller üzerinde kalkma, soyulma ve kabarmaya karşı oldukça dirençli bir yapıya sahiptir.

Otomobillerine değer veren sürücülerin büyük sorunlarını ortadan kaldıran ve bu sorunu en etkili bir biçimde çözen özel bir uygulama ve özel bir üründür.

Bu uygulama sadece kaputla (60 cm veya komple) sınırlı kalmayıp,

Aynı zamanda talep edildiğinde aracınızın boyasını muhafaza etmek amacıyla komple şeffaf bir yapı ile aracınızı komple film ile kaplıyoruz. Yasal olarak da herhangi bir usulsüzlük meydana getirmediğinden oldukça emniyetlidir.

Kaput koruma filmi uygulaması sırasında yapılan işlemler sırası ile aşağıda anlatılmıştır;

  • Aracın kaplanacak panelleri belirlenip filmin paneller üzerindeki ölçülenmesi ( expertizi ) ve hazırlanması ile başlar.
  • Kaput filminin kaplanacağı paneller üzerindeki estetiği bozan şekil bozuklukları göçükler, ezikler veyahut çıkıntılar boyasız bir şekilde ‘’Boyasız göçük düzeltme’’ dediğimiz Amerikan menşeli özel el aletlerimiz ile düzeltilir.
  • Eğer ki kaplanacak panel üzerinde kaplamayı engelleyecek parçalar var ise demonte edilip onarım sonrasında ise  tekrar monte edilir.
  • Kaplanacak bölge Ma*fra ‘ın özel ve profesyonel yıkama ürünlerini kullanarak boya yüzeyindeki kirlerden ve tozlardan arındırır.
  • Aracınız sadece Ma*fra Yeşil’e ait film kaplama odasına alınıp uygun ortam sağlandıktan sonra özel sıvı ilacını püskürtme yöntemi ile kaplanacak panelin üzerine yayıp, üzerine filmimiz bırakılır ve özel el aletleri ile masaj yöntemi ile filmimizin panel üzerindeki temasını güçlendirmiş oluyoruz.
  • Son olarak kaplama işlemi bittikten sonra bir miktar süre beklemeye alınıp daha sonrasında Müşterimize hazır bir halde teslimi sağlanmaktadır.