ARAÇ İÇ DIŞ YIKAMA

DENİZLİDE OTO YIKAMA  - KOSTİKSİZ VE FIRÇASIZ OTO YIKAMA

Oscar Elite Garage diğer uygulamalarında da olduğu gibi köpüklü araç yıkamada çözüm ortağı olan Ma*Fra Kostiksiz Asitsiz malzemeleri kullanmaktadır.

Aracınıza önem veriyorsanız burda olmalısınız. Cünkü Denizlide Tek Aracınıza ve boyasına zarar vermeyen Köpük bizde.. 

İdda ediyoruz en kalite ürünlerLe Siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Ürünlerimiz kesinlikle aracınızın boyasına zarar veren kostik

Ve asit içermemektedir. Araç Yıkama Deyip geçmeyin Köpükteki kostik zamanla boyanızın solmasına nikelajlarınızın renk atmasına sebep olmaktadır.

Kesinlikle araçlarınızı yıkattığınız yerde bunu sorgulamalısınız. Herkes Araç yıkar ancak önemli olan aracınızdır. Kendiniz için nasıl sağlıklı ürünler arıyorsanız

Aracınız içinde bunu aramalısınız.

Ma*Fra insan sağlığına, doğaya ve araçlara zarar vermeyen ürünler ürettiğini ISO 9001, ISO 14001 ve OHSAS 18001 belgeleri ile kanıtlamaktadır. 

Asit ve Kostik içermeyen Ma*Fra ürünlerini uygulayan Oscar Elite Garage  profesyonel ekibi aracınızı özenle temizler, lastiklerinizi temizler ve gönül rahatlığı içerisinde binmeniz için size teslim ederler.

Denizli Oto  Yıkama da Kalitenin yeni adresi Oscar Elite Garage Kesinlikle aradığınız araç temizliğini Oscar Elite Garage ’de bulacaksınız.

Ma*fra 60 yıllık deneyimi tüm ürünlerine yansımaktadır. Ma*fra Ferrari ailesinin bir kuruluşudur.

Tek ilkemiz yüzde yüz müşteri memnuniyeti.

Aracınızı bir defa yıkattığınızda bizden asla vazgeçemeyeceksiniz.